Kurz čištění pomocí svíček

Transformujte svůj život a osvoboďte se od minulosti.

Používání svící, ať už k očistě nebo k ochraně, má velmi dlouhou historii. Už od pradávna jsou svíčky jedním ze základních pilířů magie. Obecně se dá říci, že pomocí svíček můžete vyčistit vše, ať už se jedná o vztahy, zdraví, problémy v práci, fobie, závislosti nebo karmu. Dříve jsme na čištění používali metodu SRT, která má na klienta shodné dopady, ale proti tomuto způsobu čištění je metoda SRT výrazně pomalejší a náročnější nejen na čas, ale také na práci klienta i terapeuta. Výhodou této metody je, že čištění probíhá nejen na úrovni současné inkarnace, ale čistí se i programy vzniklé v minulých životech.

Co se na kurzu naučíte vyčistit

- Základní vztahy – s rodiči, sourozenci, prarodiči, partnery i sami se sebou.
- Staré emocionální vzorce.
- Osobní i rodovou karmu.
- Karmické dluhy, sliby a přísahy.
- Rodové linie a vzorce.
- Jednotlivé orgány v lidském těle včetně detoxikace organismu.
- Prenatální vývoj, dětství, dospívání.
- Okamžik smrti i narození.
- Programy ovlivňující zdraví.
- Programy způsobující stagnaci v práci a ve vztazích.

Náš kurz je vhodný pro každého, kdo cítí, že je čas na změnu, na nový začátek plný světla a pozitivní energie. Ať už jste na cestě osobního rozvoje nováček nebo již máte zkušenosti s jinými metodami čištění, tento druh čištění vám otevře nové obzory.
Aby byla vaše práce co nejúčinnější, je nezbytné umět správně pracovat s kyvadlem a spojit se se svým Vyšším já bez zásahu ega. Pokud tuto dovednost ještě nemáte, přidejte se k našemu kurzu práce s kyvadlem, kde se vše potřebné naučíte. Oba kurzy je možné absolvovat v jeden den.

Nepodceňujte sílu světla, které může rozptýlit nejtemnější stíny. Přihlaste se na náš kurz a naučte se, jak svíčky mohou být mocným nástrojem na vaší cestě k lepšímu životu.

Cena kurzu je 4 000 Kč. Platba probíhá na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet nebo kartou.